shapka_ied
shapka_ied
На головну Про ІНСТИТУТ Навчання Консалтинг КОНТАКТИ
shapka_humans
ukraine ukraine
Відгуки strelka
На головну | Відгуки |

17.05.2021

Комунальний заклад Обухівської міської ради "Обухівський міський

інклюзивно-ресурсний центр"

Добрий день!! Дякую за цікаві два дні курсів. Дізналася багато інформації,

а лектор Марина Олегівна - велика розумничка!


15.05.2021

Відділ культури, національностей та релігій виконавчого комітету

Обухівської міської ради Київської області вдячні за курс навчання

"Про публічні закупівлі" 6-7 травня 2021 року, який проводила Ваш коуч

Якимчук Марина Олегівна. 


З повагою Ірина Ніколаєнко, Юлія Пусь.


Комунальне підприємство "Шляхово-Експлуатаційне управління по ремонту по

ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського

району" м.Киева

18.11.2020

Нами було укладено договір з ТОВ "Інститут економічних досліджень" на закупівлю послуги з навчання. Відповідно до укладеного договору послуга була надана в повному об'ємі, вчасно та професійно.

Висловлюємо подяку за змістовне та інформативне викладення матеріалу, найактуальніші зміни законодавства, розгляд тем на основі реальних випадків інших замовників та огляд роботи системи PROZORRO. За результатами проходження навчання представники нашого тендерного комітету отримали сертифікати та поглибленні знання в сфері публічних закупівель, що призвело до більш результативних закупівель в подальшому.

Національна поліція України

17.09.2020

Між головним управлінням Національної поліції у м. Києві та Товариством з обмеженою відповідальністю "Інститут економічних досліджень" (далі - Контрагент) укладено договір від 01 червня 2020 року про надання послуг за державні кошти щодо організації проведення навчання на курсах "Публічні закупівлі в Україні". За час виконання зобов'язань Контрагент відповідально виконував усі умови у строк передбачений договором.

Головне управління навчальної у м. Києві може рекомендувати ТОВ "Інститут економічних досліджень" як надійного Контрагента, який має кваліфікований персонал для надання послуг щодо організації проведення навчання на курсах "Публічні закупівлі в Україні".

 

Довбиський психоневрологічний інтернат

02.09.2020

Довбиським психоневрологічним інтернатом було укладено договір №345/05-ІЕ від 08.05.2019 року з ТОВ "Інститут економічних досліджень" на закупівлю послуги з навчання. Відповідно до укладеного договору послуга була надана в повному об'ємі, вчасно та професійно.

Висловлюємо подяку за змістовне та інформативне викладення матеріалу, найактуальніші зміни законодавства, розгляд тем на основі реальних випадків інших замовників та огляд роботи системи PROZORRO. За результатами проходження навчання представники нашого тендерного комітету отримали сертифікати та поглибленні знання в сфері публічних закупівель, що призвело до більш результативних закупівель в подальшому.

Також висловлюємо особисту подяку Олені Сергіївні за професіоналізм в наданні консультацій та роз'яснень, уважність до деталей, швидке реагування на наші звернення та допомогу в розв'язанні поставлених задач.

Маємо надію на подальшу співпрацю, з задоволення будемо приймати участь у семінарах.


В.В.Василенко (Костянтинівка)

02.09.2020

Виконавчий комітет Костянтинівської міської ради висловлює Вам подяку за організацію та проведення на гідному, професійному рівні курсів "Публічні закупівлі в Україні" у м. Костянтинівці.

Щиро вдячні за пізнавальні ті інформативні лекції, орієнтовані на проблемні питання здійснення закупівель згідно Закону України "Про публічні зікупівлі".

Якість проведених курсів та практична змістовність на високому рівні.

Маємо надію на подальшу співпрацю стосовно надання консультацій та роз'яснень на будь-якому етапі підготовки процедури закупівлі.

Із задоволення візьмемо участь у інших курсах, організованих Вашим Інститутом.


Ігор Валюшок (Первомайськ)

23.07.2020

Щиро вдячний Вам за змістовне та інформативне викладення матеріалу на навчанні у м. Первомайськ. Поєднання лекції з розбиранням реальних ситуацій, які виникали у слухачів, на мою думку, є найбільш ефективним методом навчання, що призводить до реального результату.

Після навчання чітко і однозначно зрозумів, що і як треба змінювати в організації роботи як уповноваженої особи, як вибудовувати процес спілкування з керівництвом підприємства, тощо.

Від процесу навчання та спілкування отримав як професійну користь, так і естетичне задоволення.


Житомирський окружний адміністративний суд (Житомир)

01.03.2019

Сьогодні у стінах Житомирського окружного адміністративного суду  представником Інституту економічних досліджень було проведено семінарське заняття, з метою підвищення кваліфікації  працівників суду, які є членами  тендерного комітету та призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі в Житомирському окружному адміністративному суді.

     Згідно програми навчання  були  висвітлені найактуальніші питання роботи системи електронних закупівель згідно Закону України  «Про публічні закупівлі», зокрема, такі як:

  • Що буде перевіряти Державна аудиторська служба. Порядок,строки здійснення моніторингу. закупівлі, дії та відповідальність Замовника (індикатори ризиків).
  • Загальний огляд електронної системи ProZorro.
  • Правила проведення допорогових закупівель.
  • Особливості проведення процедури «Відкриті торги».
  • Переговорна процедура: підстави до застосування і етапи проведення.
  • Порядок оскарження:чим відрізняється вимога від скарги.
  • Хто буде відповідати за порушення: голова чи секретар та багато іншого.
  • Проведення основних процедур закупівель відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі».
  • Здійснення процедури допорогових закупівель.

   Керівництво суду висловлює організаторам  заходу  свою вдячність за можливість взяти участь  у даному курсі навчання та покращити свої  знання у даній галузі. Маємо надію  на подальшу співпрацю стосовно надання  консультацій та роз’яснень на будь-якому етапі підготовки процедури закупівлі, що здійснюватиметься судом. 


Первинна медицина (Коломия)

15.02.2019

Дуже дякуємо за навчання, було дуже гарно пояснено, розказано, особливо круто було, що все було роз'яснено на реальних прикладах.На друге півріччя, якщо будуть ще такі гарні навчання, скидайте нам пропозиції, скоріше за все у нас будуть ще бажаючі.


Ольга (Белгород-Днестровский)

04.02.2019

Курсы прошли очень хорошо. Большое спасибо лектору. Любовь Викторовна -  большая умничка. Обращайтесь и впредь, будем рады вас видеть. С уважением, Ольга Леонидовна.

 

Інститут економічних досліджень © 2010
Created by E-Developers